• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Members who reacted to Dhuro për mbarvajtjen e Forum-AL.com

All (10) Like Like (9) Wow Wow (1)

  1. Like

   Bukuroshi

   Anëtar i ri
   • Postime
    0
   • Rezultati i reagimit
    0
   • Pikët
    0
  2. Like

   Elvis_Mason

   • Postime
    1,035
   • Rezultati i reagimit
    536
   • Pikët
    113
  3. Like

   Mandi

   ஜ۩۞۩ஜ From
   • Postime
    10,468
   • Rezultati i reagimit
    7,471
   • Pikët
    113
  4. Like

   Buzeqeshje

   waiting and hoping
   • Postime
    7,939
   • Rezultati i reagimit
    6,641
   • Pikët
    113
  5. Like

   Llaqi

   Mthirr Llaqi
   • Postime
    3,860
   • Rezultati i reagimit
    5,643
   • Pikët
    113
  6. Like

   Rrelse

   Zikaltër
   • Postime
    899
   • Rezultati i reagimit
    2,334
   • Pikët
    93
  7. Wow

   Ledia

   ?ça do ne profilin tim o qyp ??
   • Postime
    428
   • Rezultati i reagimit
    570
   • Pikët
    93
  8. Like

   PuffetiNa

   V.I.P
   • Postime
    14,197
   • Rezultati i reagimit
    5,192
   • Pikët
    113
  9. Like

   ToNi

   Super Anëtar From 41.1533° N, 20.1683° E
   • Postime
    94
   • Rezultati i reagimit
    120
   • Pikët
    33
  10. Like

   Gi de Masha

   The untouchables ... 65 From Danimarkë
   • Postime
    17,354
   • Rezultati i reagimit
    5,185
   • Pikët
    113
 • Loading…
 • Loading…
Top