• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #2

All (23) Like Like (12) Love Love (10) Haha Haha (1)

  1. Love

   Xhenet

   Amoureus ❤️ From Ne mes endrrave dhe realitetit
   • Postime
    4,081
   • Rezultati i reagimit
    8,725
   • Pikët
    113
  2. Like

   Gi de Masha

   The untouchables ... 65 From Danimarkë
   • Postime
    17,340
   • Rezultati i reagimit
    5,163
   • Pikët
    113
  3. Like

   Pablo

   Pablito
   • Postime
    4,207
   • Rezultati i reagimit
    6,730
   • Pikët
    113
  4. Love

   Marya

   V.I.P
   • Postime
    8,996
   • Rezultati i reagimit
    5,124
   • Pikët
    113
  5. Love

   iDeA

   DiNaMiKe From BLITZKRIEG
   • Postime
    6,135
   • Rezultati i reagimit
    6,310
   • Pikët
    113
  6. Love

   Linda

   ❤❤❤❤❤❤
   • Postime
    12,172
   • Rezultati i reagimit
    12,509
   • Pikët
    113
  7. Like

   Venom

   Chill From Albania
   • Postime
    7,298
   • Rezultati i reagimit
    2,414
   • Pikët
    113
  8. Love

   [email protected]

   ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ From N'shpin Time :P
   • Postime
    11,806
   • Rezultati i reagimit
    3,007
   • Pikët
    113
  9. Like

   BABA nga DURRSI

   • Postime
    11,449
   • Rezultati i reagimit
    9,211
   • Pikët
    113
  10. Love

   Rexhina

   V.I.P From Shangri-La
   • Postime
    45,284
   • Rezultati i reagimit
    23,138
   • Pikët
    113
  11. Love

   Regina

   Super Moderator
   • Postime
    2,970
   • Rezultati i reagimit
    858
   • Pikët
    113
  12. Like

   YOKO

   V.I.P
   • Postime
    29,714
   • Rezultati i reagimit
    14,338
   • Pikët
    113
  13. Like

   Bad_Teacher

   V.I.P
   • Postime
    21,667
   • Rezultati i reagimit
    7,947
   • Pikët
    113
  14. Like

   Akrepi

   Anëtar
   • Postime
    62,765
   • Rezultati i reagimit
    19,854
   • Pikët
    113
  15. Haha

   LOST

   1- Get out before sunrise!
   • Postime
    3,175
   • Rezultati i reagimit
    3,935
   • Pikët
    113
  16. Love

   Enisa

   First From Shqipëri
   • Postime
    7,292
   • Rezultati i reagimit
    7,823
   • Pikët
    113
  17. Like

   JAM

   La classe non è acqua
   • Postime
    1,407
   • Rezultati i reagimit
    2,079
   • Pikët
    113
  18. Like

   Zana

   🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
   • Postime
    43,907
   • Rezultati i reagimit
    21,965
   • Pikët
    113
  19. Like

   ana_gend

   V.I.P
   • Postime
    6,210
   • Rezultati i reagimit
    3,361
   • Pikët
    113
  20. Love

   Baardy_

   V.I.P From Ne zvicer
   • Postime
    2,017
   • Rezultati i reagimit
    8,117
   • Pikët
    113
  21. Like

   *ARiel*

   Tip i qetë From Planet earth
   • Postime
    9,174
   • Rezultati i reagimit
    6,271
   • Pikët
    113
  22. Like

   Mandi

   ஜ۩۞۩ஜ From
   • Postime
    10,452
   • Rezultati i reagimit
    7,397
   • Pikët
    113
 • Loading…
 • Loading…
 • Loading…
Top