• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #4

All (7) Like Like (6) Love Love (1)

  1. Like

   murik

   peace and love From philadelphia
   • Postime
    4,259
   • Rezultati i reagimit
    2,489
   • Pikët
    113
  2. Like

   ricky_ch

   *************
   • Postime
    754
   • Rezultati i reagimit
    403
   • Pikët
    63
  3. Like

   Damastion

   V.I.P
   • Postime
    2,442
   • Rezultati i reagimit
    164
   • Pikët
    63
  4. Like

   Ragnar

   Real Madrid
   • Postime
    25,378
   • Rezultati i reagimit
    13,236
   • Pikët
    113
  5. Love

   Pablo

   Pablito
   • Postime
    4,945
   • Rezultati i reagimit
    7,743
   • Pikët
    113
  6. Like

   Pirati

   makeyourday and myday holiday !
   • Postime
    13,713
   • Rezultati i reagimit
    5,163
   • Pikët
    113
  7. Like

   Tiku

   PeReMuS... From Kalimthi neper Bote.
   • Postime
    2,208
   • Rezultati i reagimit
    1,821
   • Pikët
    113
 • Loading…
 • Loading…
Top