• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë është personaliteti?

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
40,767
Pikët
113
Vendndodhja
?
Jo nuk quhen dhe personalisht kane zero ndikim ne plotesimin dhe ndikimin ne thonjeza .... por qe dialogojme virtualisht mes njeri tjetrit dhe ndajme eksperiencat dhe mendimet ...kaq dhe k’tu perfundon dhe mbyllet edhe ky muhabet.
 
Top