• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 3

  Petrit Kola

  PERANDOR
  • Postime
   7,744
  • Rezultati i reagimit
   4,550
  • Pikët
   113
 • 2

  Duaje Siveten

  V.I.P
  • Postime
   6,159
  • Rezultati i reagimit
   1,038
  • Pikët
   113
 • 2

  Fshatari

  Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
  • Postime
   11,709
  • Rezultati i reagimit
   5,065
  • Pikët
   113
 • 2

  Pjer Thomas

  V.I.P
  • Postime
   5,986
  • Rezultati i reagimit
   2,255
  • Pikët
   113
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   12,422
  • Rezultati i reagimit
   12,603
  • Pikët
   113
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   60,567
  • Rezultati i reagimit
   13,587
  • Pikët
   113
 • 1

  Samiu

  V.I.P
  • Postime
   9,116
  • Rezultati i reagimit
   4,915
  • Pikët
   113
 • 1

  Kurt

  ———>
  • Postime
   9,756
  • Rezultati i reagimit
   6,366
  • Pikët
   113
 • 1

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   18,124
  • Rezultati i reagimit
   14,440
  • Pikët
   113
 • 1

  Juno

  X-file From Space
  • Postime
   4,954
  • Rezultati i reagimit
   5,736
  • Pikët
   113
 • Top