• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë ju ka bërë për të qeshur sot?

Status
Temë e mbyllur.

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
42,267
Pikët
113
yes e kemi tonin lol , e kam pas ndjek me kohe qe kur filloi te behet i njohur , e pershkruan perfekt jeten e femijeve te emigranteve ktu .
 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
13,535
Pikët
113
yes e kemi tonin lol , e kam pas ndjek me kohe qe kur filloi te behet i njohur , e pershkruan perfekt jeten e femijeve te emigranteve ktu .
Po i kam pare shume show ne youtube.
Ka te forta.
Mbahet si nr 3 i komedianeve per momentin.
ka qene nje fragment , kur tregonte qe kishte shkuar ne arabine saudite dhe e kishte ftuar nje sheik te bente nje private show per vellane e osama bin laden. E ke pare kete?
 
Status
Temë e mbyllur.
Top