• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë ju ka bërë për të qeshur sot?

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
53,036
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Po qeshja me kolegen se me tha se i erdhi per te qeshur reagimi im kur njera i erdhi dhe ishte per bukuri kur mbum bie ne shesh pasi i moren gjak, por nuk humbi koshience…vrapova qe ta ngrija dhe i them “si ndihesh”…”ku jam”…i dhash nje shikim “te shokuar”…”ku jam” perserit…”what” i them…dhe kolegia mezi po mbante te qeshurin…por me befasoj si nuk dinte ku ishte kur pata nje sekonde ishte shume mire
 
Top