• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë ju ka bërë përshtypje sot?

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
42,869
Pikët
113
Vendndodhja
?
Femijet qe nuk donin qe te largoheshin nga parku edhe pse u erresua .. ( po luanin futboll ) dhe njeri nga prinderit qe gjoja po bente albitrin edhe ju thonte .. that’s it it’s official u can’t see the ball anymore the game it’s over 😆 e k’to qe nuk ndalonin 😆.. they reminded me myself when I was at that age .🤭
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,259
Pikët
113
Ku ishe tina te premten?
Isha smure ka barku!!!
Ke rre ti iher,masanej 2 muj pushim ne u smune i dit para.
Hihihihi...Beno.Kom ble kerr te ri.
Ta vrejm iher....
Hmmmmmmmmm...okay ta gzosh RRUMO.
Si te duket.
Nuk jom specialisht kerrash por me 70.000 km,Vollausstattung, ne me ate cmim nuk ke perse qahesh.
Danke man.
E kalove lumin ahhhhhhhhhhhhh...SOT je me mu ne do ta <xi>jeten.
Ska problem.
Ome se boj shaka ...toc.
KAQ.
IMG_20210111_225751[1].jpg
FAZITI....ku ma kan gjete...``fumato``
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
20,503
Pikët
113
Ku ishe tina te premten?
Isha smure ka barku!!!
Ke rre ti iher,masanej 2 muj pushim ne u smune i dit para.
Hihihihi...Beno.Kom ble kerr te ri.
Ta vrejm iher....
Hmmmmmmmmm...okay ta gzosh RRUMO.
Si te duket.
Nuk jom specialisht kerrash por me 70.000 km,Vollausstattung, ne me ate cmim nuk ke perse qahesh.
Danke man.
E kalove lumin ahhhhhhhhhhhhh...SOT je me mu ne do ta <xi>jeten.
Ska problem.
Ome se boj shaka ...toc.
KAQ.
View attachment 73958
FAZITI....ku ma kan gjete...``fumato``
Kush o ku mer?

Llukaku i Laqit?..
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
8,451
Pikët
113
Isha ne nje librarie dhe ishte nje rradhe e madhe,,blenin njerezit nga e pakta 3-4 libra..apo nuk jane te shtrenjta...
Une nje bleva ,sa per vajzen se per vete i marr ne biblioteke
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
28,949
Pikët
113
Isha ne nje librarie dhe ishte nje rradhe e madhe,,blenin njerezit nga e pakta 3-4 libra..apo nuk jane te shtrenjta...
Une nje bleva ,sa per vajzen se per vete i marr ne biblioteke
Disa i blejne edhe per zbukurim.
 

Khaleesi

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
9,347
Pikët
113
Ne DC ka me shume forca qe po mbrojn qytetin kte jave sesa kishte direkt pas 911!
 

Princess

𝓉🌸𝓊𝒸𝒽 𝓂𝑒 𝒾𝒻 𝓎𝓸𝓊 𝒸𝒶𝓃
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
20,882
Pikët
113
Qe sdua te behem 'bitch' se nuk jam e gjithmone mundohem te arsyetoj/ justifikoj veprimet apo sjelljet e te tjereve ,por po me shteron cdo energji tashme dhe po tejkalojn cdo limit. Do e qep e do bej budallen si perhere sepse perndryshe e Di qe do me vras ndergjegja edhe pse Kam cdo te drejte...
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
30,975
Pikët
113
Qe sdua te behem 'bitch' se nuk jam e gjithmone mundohem te arsyetoj/ justifikoj veprimet apo sjelljet e te tjereve ,por po me shteron cdo energji tashme dhe po tejkalojn cdo limit. Do e qep e do bej budallen si perhere sepse perndryshe e Di qe do me vras ndergjegja edhe pse Kam cdo te drejte...
Pi uj
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
23,418
Pikët
113
Qe sdua te behem 'bitch' se nuk jam e gjithmone mundohem te arsyetoj/ justifikoj veprimet apo sjelljet e te tjereve ,por po me shteron cdo energji tashme dhe po tejkalojn cdo limit. Do e qep e do bej budallen si perhere sepse perndryshe e Di qe do me vras ndergjegja edhe pse Kam cdo te drejte...
take it easy Helena!
Arguing with a fool only proves that there are two 🥴
 

Princess

𝓉🌸𝓊𝒸𝒽 𝓂𝑒 𝒾𝒻 𝓎𝓸𝓊 𝒸𝒶𝓃
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
20,882
Pikët
113

SI MËSOVA TË SHIHJA PUNËT E MIA.

Një ditë, duke kaluar pranë spitalit psiqatrik, dëgjoj të gjithë pacientët që bërtisnin,"13...13...13"

Gardhi ishte shumë i lartë që të mund të shihja ç'po ndodhte brenda, por pashë një të çarë, dhe u afrova të shihja midis.

Një idiot, më futi një shkop në sy dhe të gjithë filluan të bërtisnin, "14...14...14"
 
Top