• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë keni gatuar apo ngrënë, mëngjes, drekë, darkë?

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,346
Pikët
113
E di qe nuk eshte vendi e mos me shani, por pashe kete videon rastesisht dhe me pelqeu jashte mase... edhe kanalin e ka me video te bukura...

 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
29,718
Pikët
113
Me mësoni ta bëjë dhe une kete o ju...
Ta mesojme mi. 😊 Te duhet mish i cdo lloji, edhe i pules ben.
Te duhet kos, veze, gjalpe, kripe, edhe icik oriz.
me thuaj kur te jesh gati, se tani po pertoj te shkruaj..😜
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
10,431
Pikët
113
Orekiete aliçe të skuqen e sallat me radikio limon e ullinj
 
Top