• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë keni gatuar apo ngrënë mëngjes, drekë, darkë?

Status
Temë e mbyllur.

Flaubert

V.I.P
Anëtar
Oct 8, 2021
Postime
1,193
Pikët
113
Vendndodhja
Great Britain 🇬🇧
Ha jasht se ke bere pare :p
Kam nderruar shtepi , the kitchen is almost empty, sdu te shpenzoj me e kompletu 100 %se si dihet sa gjate do rri .
Cdo dit ha jashte po jo ne restorante lux se eshte shume shtrenjt . 😕
Kjo ishte bicim pita-pite dhe me shijoi por s’u ngopa dhe nga inati qe ishte 9.72 nuk mora tjeter , pas 2 ore hengra prap pizza , ik se me lodhe , sa paskam shkrujt . 😀😀😀
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
41,568
Pikët
113
Kam nderruar shtepi , the kitchen is almost empty, sdu te shpenzoj me e kompletu 100 %se si dihet sa gjate do rri .
Cdo dit ha jashte po jo ne restorante lux se eshte shume shtrenjt . 😕
Kjo ishte bicim pita-pite dhe me shijoi por s’u ngopa dhe nga inati qe ishte 9.72 nuk mora tjeter , pas 2 ore hengra prap pizza , ik se me lodhe , sa paskam shkrujt . 😀😀😀
Te lodha te hash prape :p

Shtepite atje nuk vijne me pajisje shtepiake? o_O
 
Status
Temë e mbyllur.
Top