• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë keni gatuar apo ngrënë për mëngjes, drekë apo darkë?

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
59,393
Pikët
113
Te pallati me shigjeta jam une , po clidhje ka lagjia ime me cmendurite e Akrepit?
Jo çmënduritë e Akrepit por të peshkaqeni33, unë s'po bëj asnjë çmenduri.

P.s. Te pallati me shigjeta isha dy herë sot paradite ku ishe ti sot? 😜
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
11,252
Pikët
113
Jo çmënduritë e Akrepit por të peshkaqeni33, unë s'po bëj asnjë çmenduri.

P.s. Te pallati me shigjeta isha dy herë sot paradite ku ishe ti sot? 😜
Ai te akuzoi🤷🏻‍♀️
Une nuk rri tek semafori, isha tek njeri nga ballkonet me shigjeta. 😜
 
Top