• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë po bëni në këtë moment?

Status
Temë e mbyllur.

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
55,792
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Sot ishte dita e fundit qe trajnova nje kolege qe do filloj te punoj naten ne nje klinik tjeter. U suprizova qe me shkruajti nje kartolin dhe me dha gift card, so sweet of her :). Ishalla ai qe do trajnoj kete te premten dhe javen tjeter do jet i shkathet si kjo vajza.
C780C1FC-B623-4FB8-8489-02586E319379.png
 

Sia

.....
Anëtar
Oct 24, 2017
Postime
9,461
Pikët
113
Akoma rruges , kam ngec ne trafik . Vetem nje nderhyrje me helikopter mund te me shpetoj tani.
 

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
17,513
Pikët
113
Vendndodhja
Shqipëri
Filloi shiu. 🙄

Do iki deri ne Qerret "Te Baca"
Kam per ti dhene ca lek.
Osh njecike person vip 🙂🤪 e tha se ne telefon do thuash
Po
Jo 😳😳😳😳🧐

Nga m'dalin para keta qe kam qejf une 🤦🏃🏃
 
Status
Temë e mbyllur.
Top