• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë po bëni në këtë moment?

Anëtar
Sep 19, 2020
Postime
4,855
Pikët
113
Is she January ? Same as my mum .😀Por mamaja e ime na e ka prere ..no more perfumes 😆 so im thinking 2book for the nigh a hotel with a spa and take her on a long boat trip from Westminster 2 Hampton Court .. stay there for the night and come back the next day . 🙂
Po, jemi January te dyja.

Ngeli duke shkuar tek dyqani per kte parfumin "a ka, a ka?" cuz it's been out of stock for some time, so I just ordered it online for her qe mos te shkoj me tek dyqani 😂

That would be nice for your mum. I'm sure she'll remember more the time spent together rather than any gift you could buy for her. 🙂

Ps. Meqe e mbyllet threadin tjeter, hapa kte.
 

Cold_Girl

Even a right love can go wrong 💫
Anëtar
Jun 18, 2020
Postime
10,354
Pikët
113
Vendndodhja
S'TE INTERESO
Uaaaaa😭
Kshu kur flas para kohe 😬

Hic ktu po rri ,duhet me shku me bo analizat
ishallah shkojm neser 😭✋
 
Top