• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfar është dashuria?

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
6,665
Pikët
113
Dashuria hahet apo pihet?


p.s. sot zbulova dashurine brenda ne frigorifer... u preka fare kur i pashe...
 
Top