• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A do te merrje pjese ne protesta te dhunshme dhe pse jo SUPER TE DHUNSHME kunder SKENARIT GENOCIDAL KOVID?

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
55,792
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Te njejtit qe refuzuan te vaksinohen dhe ti japin shans Corones te beje mutacion dhe si pergjegjes kryesor per rritjet e fundit po te njejtit nxitin ne protesta tashi.

Ne kohen e globalizmit me rende eshte me zhduk nje pandemi. Ne 1918 2 vite ka zgjat pandemia. Kjo si duket pak me gjat do zgjate.
Besoj je nje nder me te rrinjt ne kete forum, por dhe me i mencuri mesa te lexoj -hug-
 

Samiu

V.I.P
Anëtar
Oct 9, 2010
Postime
9,009
Pikët
113

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
51,202
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
I got my best friend in Jamaica right now and I’m worrying .. she is meant 2comeback on Sunday and I hope she makes it back .😕
 

Samiu

V.I.P
Anëtar
Oct 9, 2010
Postime
9,009
Pikët
113
Te jete per kshu shko dhe vaksinohu, Samiu 😆 por ti edhe k’te e ke frike 😆 e lere me , vete virusin.😀
Unë kam një hall tjetër Zana...tani seriozisht...
Kam celularin apo Handy-in 5G dhe kam dilemën t'a heq nga përdorimi apo jo...
Si thua ti?
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
51,202
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Po pikërisht për këtë arsyen të pyeta ty? Është i dëmshëm për shëndetin e njeriut thonë. ..
Eeeh ti prap me të qeshura...ani mirë...më mirë me të qeshura...``fumato``
Jo .. por nese ke microwave ne shtepi shqetesohu me shume per k’te se G5 . ( se vete ka vite qe e kam hoqur nga shtepia ) .😀

Gjithsesi vete personalisht nuk do ta marr k’te G5 nese do te kem option .. just for the sake of I don’t really need it . 😀
 

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
7,192
Pikët
113
Si duket do luajme ping pong me mutacionet e ketij virusi: https://www.bbc.com/news/health-59418127

Mund edhe te rreshqite situata nga dora.
 

Samiu

V.I.P
Anëtar
Oct 9, 2010
Postime
9,009
Pikët
113
Tani ky trendi i ri i menaxhimit të politikave të pandemisë...turpi, idiotllëku, katilëllëku, e mbi të gjitha terrori i pamëshirshëm psikologjik kundër të pavaksionuarve, i politikanëve dhe përsonaliteteve mjeksore gjermanë ska të ndalur...

Jens Spahn, ministër i shëndetësisë gjermane, thot;
Do të kemi "Geimpft, Genesen, Gestorben". (të vaksionuar, gjenezuar dhe të vdekurit...).

Frank Montgomery, radiolog gjerman i cili ka disa funksione të larta mjeksore, ndër të tjera edhe si përfaqësues i parisë së WMA-së, thot, se, ka mundësi që të vij një situatë e tillë ku mjekësia gjermane do të vendosë për "triage". Megjithatë, do të bëjmë gjithçka që të gjithë të trajtohen në mënyrë të barabartë pa marrë parasysh statusin e vaksinimit, poooor...vini re, lexues të nderuar!!!!! ....por është çështje tjetër se kush do të mbijetojë...
Tani, shtrohet pyetja, për çfarë arsye dhe në çfarë lidhshmërie kuptimore e thot ky idiot këtë fjalinë e fundit? Ishte e nevojshme një fjali apo thënie shtesë e tillë?
Përveç një qëllimi të vetëm që ka kjo thënie, ska tjetër dhe ai qëllim i vetëm është terrori psikologjik ndaj të pavaksionuarve...
T'iu them "turp" këtyre "specieve"?...Nuk besoj se ka kuptim kjo fjalë për këta njerëz, pasi që këta nuk kanë vetëdije njerzore,...sepse nuk kanë ndjenja të tilla njerëzore që ta nxisin apo shkaktojnë edhe krijimin e asaj vetëdije njerzore...
Pra janë specie kriminale të pamëshirshëm e pandjenja njerzore.

Mua përsonalisht, pikërishtë deklaratat të këtilla kriminale e terroriste vetëm sa ma shtojnë e përforcojnë bindjen time që të mos vaksionohem...
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
14,985
Pikët
113
Tani ky trendi i ri i menaxhimit të politikave të pandemisë...turpi, idiotllëku, katilëllëku, e mbi të gjitha terrori i pamëshirshëm psikologjik kundër të pavaksionuarve, i politikanëve dhe përsonaliteteve mjeksore gjermanë ska të ndalur...

Jens Spahn, ministër i shëndetësisë gjermane, thot;
Do të kemi "Geimpft, Genesen, Gestorben". (të vaksionuar, gjenezuar dhe të vdekurit...).

Frank Montgomery, radiolog gjerman i cili ka disa funksione të larta mjeksore, ndër të tjera edhe si përfaqësues i parisë së WMA-së, thot, se, ka mundësi që të vij një situatë e tillë ku mjekësia gjermane do të vendosë për "triage". Megjithatë, do të bëjmë gjithçka që të gjithë të trajtohen në mënyrë të barabartë pa marrë parasysh statusin e vaksinimit, poooor...vini re, lexues të nderuar!!!!! ....por është çështje tjetër se kush do të mbijetojë...
Tani, shtrohet pyetja, për çfarë arsye dhe në çfarë lidhshmërie kuptimore e thot ky idiot këtë fjalinë e fundit? Ishte e nevojshme një fjali apo thënie shtesë e tillë?
Përveç një qëllimi të vetëm që ka kjo thënie, ska tjetër dhe ai qëllim i vetëm është terrori psikologjik ndaj të pavaksionuarve...
T'iu them "turp" këtyre "specieve"?...Nuk besoj se ka kuptim kjo fjalë për këta njerëz, pasi që këta nuk kanë vetëdije njerzore,...sepse nuk kanë ndjenja të tilla njerëzore që ta nxisin apo shkaktojnë edhe krijimin e asaj vetëdije njerzore...
Pra janë specie kriminale të pamëshirshëm e pandjenja njerzore.

Mua përsonalisht, pikërishtë deklaratat të këtilla kriminale e terroriste vetëm sa ma shtojnë e përforcojnë bindjen time që të mos vaksionohem...
Prisni se nuk keni parë gjë akoma ....
Ke në ka mbërritur Super green pass ... si tip super Mario ...
Loja vazhdon
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
26,487
Pikët
113
Nuk eshte se jane kunder te pavaksinuarve. Ato po tallen, luajne me te gjithe. Dhe ato qe jane vaksinu.
Tani ky trendi i ri i menaxhimit të politikave të pandemisë...turpi, idiotllëku, katilëllëku, e mbi të gjitha terrori i pamëshirshëm psikologjik kundër të pavaksionuarve, i politikanëve dhe përsonaliteteve mjeksore gjermanë ska të ndalur...

Jens Spahn, ministër i shëndetësisë gjermane, thot;
Do të kemi "Geimpft, Genesen, Gestorben". (të vaksionuar, gjenezuar dhe të vdekurit...).

Frank Montgomery, radiolog gjerman i cili ka disa funksione të larta mjeksore, ndër të tjera edhe si përfaqësues i parisë së WMA-së, thot, se, ka mundësi që të vij një situatë e tillë ku mjekësia gjermane do të vendosë për "triage". Megjithatë, do të bëjmë gjithçka që të gjithë të trajtohen në mënyrë të barabartë pa marrë parasysh statusin e vaksinimit, poooor...vini re, lexues të nderuar!!!!! ....por është çështje tjetër se kush do të mbijetojë...
Tani, shtrohet pyetja, për çfarë arsye dhe në çfarë lidhshmërie kuptimore e thot ky idiot këtë fjalinë e fundit? Ishte e nevojshme një fjali apo thënie shtesë e tillë?
Përveç një qëllimi të vetëm që ka kjo thënie, ska tjetër dhe ai qëllim i vetëm është terrori psikologjik ndaj të pavaksionuarve...
T'iu them "turp" këtyre "specieve"?...Nuk besoj se ka kuptim kjo fjalë për këta njerëz, pasi që këta nuk kanë vetëdije njerzore,...sepse nuk kanë ndjenja të tilla njerëzore që ta nxisin apo shkaktojnë edhe krijimin e asaj vetëdije njerzore...
Pra janë specie kriminale të pamëshirshëm e pandjenja njerzore.

Mua përsonalisht, pikërishtë deklaratat të këtilla kriminale e terroriste vetëm sa ma shtojnë e përforcojnë bindjen time që të mos vaksionohem...
 
Top