• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A qani edhe ju?

Buzeqeshje

E Bekuar
Anëtar
Oct 3, 2010
Postime
9,045
Pikët
113
Ka patur nje kohe para ca muajsh qe une veja filma te trisht qe mos kuptohesha qe qaja. Te gjith kujtonin se qaja nga filmi😣
 

Lois

Off
Anëtar
Jun 27, 2021
Postime
4,169
Pikët
113
Thone qe e qara eshte karakteristik e nje karakteri te dobet, ndersa une mendoj se lume ai qe qane. Duke qare mendoj se ndahet dhimba e brendshme me lotet dhe keshtu pergjysmohet edhe dhimbja. Une nuk jam natyre qe qaje kollaj as per trishtim dhe as gezim, dhe kjo me penalizon disi pasi akomulohen ndjenja te ndryshme dhe shperthimet e mija jan tragjike 😖😖
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,752
Pikët
113
Po edhe e kishin shkruajtur qe loti eshte krejte filinga, filinga 🤔

1631606433786.jpeg
 
Top