• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

ABC-ja e programimit.

karrotreci

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
5,495
Pikët
113
Kushdo qe eshte i interesuar per free up to date online bootcamp une personalisht e rekomandoj kete: https://www.freecodecamp.org/

Mendoj qe ja vlen, vetem duhet dedikim.
Ky Quincy Larson që bënë prezantimin e këtij kursi është njësh. Jam i abonuar në e-mailet e këtij dërgon gjera sh të mira për sa i përket teknologjisë në përgjithësi.

Thanks for this course buddy, it looks good 👍
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,346
Pikët
113
humbje kohe... me mire meso matematiken dhe mbaroi.... programuesit jane thjesht ripetitive dhe asnjehere krijues... loop jeni (me keq se lopa)
 
Top