• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

AC Milan

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
31,519
Pikët
113
Patjeter qe po, portieri qe ka tani PSG eshte 300 vjeç, ska si te jet ndryshe.
Eshte shume me e logjikshme per momentin me zgjedh PSG-ne para Milanos, me PSG-ne gjasat me fitu kupa jane te medha, me Milanon e tashtit gjasat me fitu diqka jane 0
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
31,519
Pikët
113
Dida ishte portier i mire...ne pergjithesi.
Priste ato qe nuk priteshin ,po hante ca gola ama .....lere mos e pyet.
Ket problem te njejt e ka edhe De Gea i Manchester Unitedit, mbron cka nuk mbrohen, ndersa pranon gola kot.
 
  • Like
Reactions: 3d1

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,583
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Mqs jemi te tema e Milanit. Dy ndeshje dy fitore, 6 pik te plota. Donaruma iken, Milan vazhdon fiton. Zezaku ne porte duket ok. Sot shpartalluan Caglarin 4-1. Dy gola blerja te Girud. Lojtaret kryesor Ibra dhe Kejsi akoma skan ber asnje ndeshje.
 

Juno

X-file
Anëtar
Oct 11, 2018
Postime
3,144
Pikët
113
Vendndodhja
Space
2 petulla ndaj Lacioz.

Ndeshjen e pash dhe me pelqeu loja e Milan. Kane grup dhe luajne me deshire. Duke pare ecurine e rivaleve juve dhe inter qe nuk jane ne top forme besoj se do e shfrytezojne mundesine per te qendruar ne krye te renditjes.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,297
Pikët
113
javen qe vjen takim me @doganieri @Venom dhe Velo-urra--gezuar-
omre......u zgjut ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.

SCUDETTO POSSIBILE .

Otto punti dopo tre turni non possono spaventare.
Il problema non è la classifica, ma il rendimento della squadra e la testa dei giocatori.
Chi ha più leadership e coraggio deve venire fuori.

Alessandro Del Piero.

PS....PIKERISHT mungon nje LIDER.
Masanej FAZITI....inotin apo frustrimin do ta VRENI juve.

Danke
und
KAQ per danas.

Poshte ruset :p
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
4,521
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Liverpul-Milan.Ora 21.00
Sot do duket cfare ka "katranosur" Milani.
 
Top