• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aktivitete Paranormale (Histori Te Frikeshme)

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
18,192
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
@Dr.Psiko ke ndonjë njohuri për këtë rast ?

Kjo vajza ka vrarë veten apo është gjetur e vdekur nuk më kujtohet.
Hipotezat ishin që ka pasur dicka jashtë normales!
Mua personalisht më duket si nën efektin e një droge që shikon haluçinacione.

Kjo vidio në Tik Tok është ndryshe!!

 

Pablo

Pablito
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
4,941
Pikët
113
View attachment 85072

Ankh - Angel (!)
Ankth - Makth


MAKTH IV m. sh. folk.
  • 1. Ankth.
  • 2. mit., folk. Figurë e përrallave popullore, që përfytyrohet si njeri, i cili gjoja vjen natën e të zë frymën, por, po ta kapësh, mund të të japë çdo gjë që i kërkon në atë çast; të rëndët e dheut.
Sa her me ndodh mu kjo,😳sidomos kur flej me fytyre parc!
 
Top