• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Albin Kurti

Rina

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
1,709
Pikët
63
Shejtan Festival with Goran Kariqi 😲 ajo pamja e intervistes me ate „vajzen“ nga Korqa ``fumato``

I ka kadhur Gani Germia me posllomin ke Dhermia 🤣- A te ka ndodh me te hukat ne syza najkush?

-Urdhero?!


......

- Koke i mire me te hukat ne syza, ti françuz..

😅
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,752
Pikët
113
- A te ka ndodh me te hukat ne syza najkush?

-Urdhero?!


......

- Koke i mire me te hukat ne syza, ti françuz..

😅
Taman per ti hukatur syzat jane. Nuk e kisha menduar asnjehere qe kaq injorant pipell mund te kete ne horizontin e nenqiellit shqiptare. Megjithate e mira kesaj eshte qe gjithmone vjen nje çasti me momentin dhe veteprezantohen; kush dhe cili jane cili e kushi.
 

E**A**

V.I.P
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
7,192
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë
 
Anëtar
Mar 1, 2012
Postime
6,027
Pikët
113
Nuk matet dot albveri me edverin, mos u lodhni kot. Edverin e ka ridhindja SKENDERBE, i cili esht per te gjithe trojet e per te gjith Shqiptaret. Po ta beni albverin SKENDERBE, at'here mund te flasim persri bashke!
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
31,331
Pikët
113
Kur Kosova ka plotesuar 95 kritere...kush e pengon me ju napun viza?
Puna eshte qe ka shtet te cilat nuk deshirojn ne me pas liberalizim te vizave, por qe kemi nje atdhetare nje hero qe e tejkalon edhe Skenderbeun per nam qe i jep kombit shqipetar, e kemi Albinin ket nuk mundet me mohu askush qe i thote vetes shqipetar kuptohet. Kosova eshte me fat qe e ka ket njeri, sa do kisha pas qejf ky te ishte kryeminister i kombit tone te bashkuar.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,153
Pikët
113
Puna eshte qe ka shtet te cilat nuk deshirojn ne me pas liberalizim te vizave, por qe kemi nje atdhetare nje hero qe e tejkalon edhe Skenderbeun per nam qe i jep kombit shqipetar, e kemi Albinin ket nuk mundet me mohu askush qe i thote vetes shqipetar kuptohet. Kosova eshte me fat qe e ka ket njeri, sa do kisha pas qejf ky te ishte kryeminister i kombit tone te bashkuar.
Shyqyr....qe kaloka ne Skanderbeun.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,153
Pikët
113
Shyqyr bofsh o Ben, e shyqyr qe e kemi Albinin o Ben, jemi shume me fat, degjoje Lumin se ti e din qe ta du te miren ne maximum.
Nuk e vej ne dyshim qe ma do te miren.
Per albin kurtin ja leme kohes.
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
9,462
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
Kështu ikën ekonomia për PPP që përfundojnë tek Klodët e off shore.
U paska ngecur sharra në gozhdë nga Albin Kurti.
 
Top