• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Amerika mbas Trump-it!

Status
Temë e mbyllur.

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
32,692
Pikët
113
S perfundim, eshte e keqe apo e mire Rusia tani? Se une me duket kam akoma shpresa. Ti ku do mbytesh? 😜
Une do vi te ty

Ti do besh ato kitty eyes e do na falin te dy
Plus do marrim nje leter perkrahje nga doktoresh @Rexhina


Ruset tani i kemi vellezer majtosha
Armiku eshte amerikani me mendimin dhe fjalen e lire.
 

Damastion

V.I.P
Anëtar
Jan 31, 2014
Postime
2,396
Pikët
63
Pikerisht.....eshte pak a shum e njejta metode qe majtoshat e praktikojne kudo......nuk e shikon qe flasin me klishe a thua se nje memo qarkullon neper rrafshmaltet e kjaplloqeve te tyre kudo...edhe ketu gjithashtu.....po e lame te ndodhe do te jemi te mallkuar per breza me rradhe.
Sa per juve amerika behet komuniste si Cuba,ju nuk patet komunizmin enverian per 50 vjet rastesisht.Me te shtrydhe ty dalin dhjet sekretar partije prej teje.lol
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
29,728
Pikët
113
Ruset tani i kemi vellezer majtosha
Armiku eshte amerikani me mendimin dhe fjalen e lire.
c’ma kujtove. 🙈


“Mora pushkën dola malit,
Të luftoja për atdhe,
Ku ta dija unë i varfri,
Se armiku ishim ne.

Mora pushkën, dola malit
Të luftoja per liri,
Ku ta dija une i shkreti
Se armiku ishe ti.

Mora pushkën dola malit
Të luftoja ne furtunë;
Ku ta dija une i ngrati
Se armiku isha unë.”
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
29,728
Pikët
113
Sa per juve amerika behet komuniste si Cuba,ju nuk patet komunizmin enverian per 50 vjet rastesisht.Me te shtrydhe ty dalin dhjet sekretar partije prej teje.lol
Pale me ju shtrydh juve. 😜
mos beni si kalamaj, se s’ju ka lezet fare.
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
32,692
Pikët
113
c’ma kujtove. 🙈


“Mora pushkën dola malit,
Të luftoja për atdhe,
Ku ta dija unë i varfri,
Se armiku ishim ne.

Mora pushkën, dola malit
Të luftoja per liri,
Ku ta dija une i shkreti
Se armiku ishe ti.

Mora pushkën dola malit
Të luftoja ne furtunë;
Ku ta dija une i ngrati
Se armiku isha unë.”
I ka ven piken mbi i :)
 

73ka

V.I.P
Anëtar
Mar 27, 2015
Postime
1,573
Pikët
113
Me duket nga nje here se ne po perjetojme ate qe perjetuan prinderit tane ne '46. Sigurisht ne rrethana te ndryshme dhe fakti se jami me te medhenje se ata.
Biden bahet presidenti i 46 i Amerikes!
 

73ka

V.I.P
Anëtar
Mar 27, 2015
Postime
1,573
Pikët
113
Gjithnjë do jet njëri që do humbi zgjedhjet dhe ky që humb gjithnjë do ket këta miliona me vete.
Kjo nuk do të thot se duhet të rrëmbejnë armët, zgjidhjet jan gjithmonë ligjore.
Edhe ushtarakët që thoni ju i janë betuar kushtetutës, Amerikës dhe flamurit dhe jo personit Donald Trump.
Humbesit ma te medhaj mesa po shof un po dalin mbeshtetasit e trumpit.
Ata jane vra, dhunu, sot oo ju shkarerrohet jeta nga ana financiare, po perndjeken nga ana ligjore etj etj!
Te gjitha kto nen administraten e trumpit!

Ndalenin trenin se du me u ul!
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
62,842
Pikët
113
c’ma kujtove. 🙈


“Mora pushkën dola malit,
Të luftoja për atdhe,
Ku ta dija unë i varfri,
Se armiku ishim ne.

Mora pushkën, dola malit
Të luftoja per liri,
Ku ta dija une i shkreti
Se armiku ishe ti.

Mora pushkën dola malit
Të luftoja ne furtunë;
Ku ta dija une i ngrati
Se armiku isha unë.”
Unë e di ndryshe epopenë për luftëtarët myzeqar.

Leu strea eja
Të kërkon epopeja
Të luftosh për liri
Me m*t e gjak ndër deja

Leu strea doli malit
Të luftojë për liri
Po ç'e do s'ja mbajti b*tha
Dhe u kthye prap në shpi
 
Status
Temë e mbyllur.
Top