• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Anetar te forumit cila eshte kenga e krishtere qe ju pelqen me teper?

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
18,647
Pikët
113
Botes nuk i erdhi e keqja nga une ateist i ndershem, por nga ai besimtar i shtirur qe perdori fene per te arritur qellimet e veta . Mendoj se pari duhet te jesh njeri pastaj besimtar
Opo hic menja mu, u bo i shekull qe se shoh Visin verdall 😁 me mungojn pizit 😜
Visi ku je re dreq
 
Top