• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

*Apshuuuuuh* 🤭

Status
Temë e mbyllur.

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,246
Pikët
113
Mirmbrema atyre qe me njohin dhe me durojne se skan ca tme bejn tjeter 🤗
Mirmbrema dhe atyre qe fatkeqesisht do me njohin dhe do i shkel kembet padashje 😝

Quhem Adela, shkurt Ade... jam 32 vjece 💔 por neuropsilogjikisht mund te dukem si 12 kur me permenden embelsirat dhe dashuria.
Kam goxha sens humori... por vetem kur e bej vet 😅 dhe inati me zgjat jo me shume se 30 sekonda sepse shumicen e kohes e kaloj me veten time duke ber udhetime dhe takime imagjinare.

Jam shum empatike dhe me pelqejn femrat!
Po po... kuptuat mire. Cmendem pas atyre femrave qe kur bien pertok dhe perplasen keq, qendrojne aty duke refuzuar cdo lloj ndihme me syt ne drejtim te qiellit dhe qeshur me veten sepse fillojne te shofin panoramen nga tjeter kendveshtrim 🤗

Mir u lexofshim 👋
Mire se erdhe DM : )
 

A2.

The Gentleman
Anëtar
Jul 12, 2021
Postime
493
Pikët
63
Vendndodhja
It is not down in any map, true places never are!
Mirmbrema atyre qe me njohin dhe me durojne se skan ca tme bejn tjeter 🤗
Mirmbrema dhe atyre qe fatkeqesisht do me njohin dhe do i shkel kembet padashje 😝

Quhem Adela, shkurt Ade... jam 32 vjece 💔 por neuropsilogjikisht mund te dukem si 12 kur me permenden embelsirat dhe dashuria.
Kam goxha sens humori... por vetem kur e bej vet 😅 dhe inati me zgjat jo me shume se 30 sekonda sepse shumicen e kohes e kaloj me veten time duke ber udhetime dhe takime imagjinare.

Jam shum empatike dhe me pelqejn femrat!
Po po... kuptuat mire. Cmendem pas atyre femrave qe kur bien pertok dhe perplasen keq, qendrojne aty duke refuzuar cdo lloj ndihme me syt ne drejtim te qiellit dhe qeshur me veten sepse fillojne te shofin panoramen nga tjeter kendveshtrim 🤗

Mir u lexofshim 👋
P. S. S'është aq e frikshme sa paraqitet... Nuk kafshon 😜😜
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
17,759
Pikët
113
Në fakt me këtë njihemi, ka ca kohë, prandaj më shumë flas nga përvoja se sa nga ndonjë analizë psikologjike... Gjithsesi ty të faleminderit për komplimente
Po shaka o shaka
Sa sensibel jane njerezit sot
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,103
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Mirmbrema atyre qe me njohin dhe me durojne se skan ca tme bejn tjeter 🤗
Mirmbrema dhe atyre qe fatkeqesisht do me njohin dhe do i shkel kembet padashje 😝

Quhem Adela, shkurt Ade... jam 32 vjece 💔 por neuropsilogjikisht mund te dukem si 12 kur me permenden embelsirat dhe dashuria.
Kam goxha sens humori... por vetem kur e bej vet 😅 dhe inati me zgjat jo me shume se 30 sekonda sepse shumicen e kohes e kaloj me veten time duke ber udhetime dhe takime imagjinare.

Jam shum empatike dhe me pelqejn femrat!
Po po... kuptuat mire. Cmendem pas atyre femrave qe kur bien pertok dhe perplasen keq, qendrojne aty duke refuzuar cdo lloj ndihme me syt ne drejtim te qiellit dhe qeshur me veten sepse fillojne te shofin panoramen nga tjeter kendveshtrim 🤗

Mir u lexofshim 👋
Ceshte ky emer...
Vere emrin Sonila. Une do te therras Sona, keta te tjeret le te therrasin Nila.

Mire se na gjete Sonila.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top