• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Are the Albanians the descendants of the anscient Illyrians?

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
9,721
Pikët
113
Shko mushi hunt, se nuk je tu dit cka je tu fol. Je i frustrum 100% dhe ajde te bej tag nga asgjeja, dhe nga frustrimi nuk ke tjeter arme perveq termit "skuth".
Fut bej search ne fjalorin shqip fjalen skuth dhe shiko veten ne pasqyre do kuptosh qe je origjinali skuth.
Je autentik,lol
Kerko falje per budalliqet qe ke fol, skuth idiot.
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
9,721
Pikët
113
Shko mushi hunt, se nuk je tu dit cka je tu fol. Je i frustrum 100% dhe ajde te bej tag nga asgjeja, dhe nga frustrimi nuk ke tjeter arme perveq termit "skuth".
Une nuk dij cfar po flas?
E vetmja menyre qe ta dijm me siguri cfar dhe sa nivel gjaku ilir kemi eshte te postojm 25 kushrinjt gjenetik me te afert nga 1500+ Kushrinj gjenetik nga testi qe ti une e cdokush ben.
une nga emrat dhe shume qe kam folur me to jan shumica katolik nga malasia e madhe, pra nese ka dikun gjak ilir ne bote sot jan katolikt e malsise se madhe ne veri dhe alpet e shqiperise. Pikerisht kto me dalin mua kushrinjt me te afert gjenetik. Top 25
Tani ti posto top 25 te tuajt qe ta bejm nje krahasim kush ka me shum gjak ilir.
E-v13 eshte edhe slobodan miloshevic plus mbi 1million serb kan e-v13 kjo nuk do thote se kan gjak ilir.
Nuk jam i frustrum, por nuk mundem te lejoj nje turi skuth si ti te genjej per mua nen pretekstin qe di din cfar flet, kjo te ben ty skuth.
Edit- i fshiva top dna relatives sepse jan me emra e mbiemra origjinal dhe nuk dua ti lej ktu ne nje forum publik pa lejen e tyre, por do pres kur te jesh online ti postojm bashk dhe te bejm nje krahasim top 25 kushrinjt gjenetik tuajt dhe top 25 te mij, vetem nga kjo menyre vendoset kush ka me shum gjak ilir.
 
Last edited:

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
7,107
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Top