• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Arkitektët Primitiv Në Xhungël

ciarli

V.I.P
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,202
Pikët
83

ketu te pakten ska korona! prandaj rronin shume atere se nuk kishin korona. po nuk pate evrope nuk ke korrona!
 
Last edited:
Top