• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Armando Broja

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
4,305
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Keshtu eshte kur je emigrant .... starton;) dhe nuk FILLON

Aman mo nga na i sillni keto fjale .... HAPU DHE.

FLISNI SHQIP o njerez te emancipuar!

Eh duhet mesuar nga fillimi
Po kush fillon nga fillimi thuaj dhe kush i gjen fillin kesaj pune. Transleteri mund te jete vete nje fillestar dhe mund mos te perkthej gjerat sakt. Te vjen ti futesh fitilin e bora ti beri fyellit
 
Last edited:

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
45,779
Pikët
113
Keshtu eshte kur je emigrant .... starton;) dhe nuk FILLON

Aman mo nga na i sillni keto fjale .... HAPU DHE.

FLISNI SHQIP o njerez te emancipuar!
Starton besoj me te shumtit thone ata qe jetojn me vendlindje
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
7,979
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Faqja zyrtare e Premier League: Armando Broja është lojtari më i ri në histori që arrin të shënojë në 4 ndeshjet e para si titullar në shtëpi, në Premier League. Është i pari që e arrin që nga koha e Diego Costës te Chelsea në 2014 💪💪


22CEF5F9-36B0-4264-975D-57B65C3EA450.jpeg
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
8,683
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Southampton M.City 1 me 1. Broja luajti deri ne fund 96 minuta. Iu anullua nje gol dhe nje penallti te dyja per pozicion kashte loje. Sidomos rasti i golit te anulluar ishte milimetrik si pozicion jashte loje. Ne pjesen e dyte qe i pafat tek goditi shtyllen. Super lojtar.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
71,679
Pikët
113
Southampton M.City 1 me 1. Broja luajti deri ne fund 96 minuta. Iu anullua nje gol dhe nje penallti te dyja per pozicion kashte loje. Sidomos rasti i golit te anulluar ishte milimetrik si pozicion jashte loje. Ne pjesen e dyte qe i pafat tek goditi shtyllen. Super lojtar.
Ishte pozicion jashtë loje.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,353
Pikët
113
Southampton M.City 1 me 1. Broja luajti deri ne fund 96 minuta. Iu anullua nje gol dhe nje penallti te dyja per pozicion kashte loje. Sidomos rasti i golit te anulluar ishte milimetrik si pozicion jashte loje. Ne pjesen e dyte qe i pafat tek goditi shtyllen. Super lojtar.
Lojtar qe ka....PESHE.
Po u nis...NUK mahet.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,108
Pikët
113
Duhet te luaje bashke me Qikenelleshit, nese jane te dy mire.

Kombtarja, Mjaft me lojtare pesleksha si Uzuni,...qe eshte thjesht per te lujt 10 minuta,..
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,108
Pikët
113
'Është shumë e vështirë ta mbash’/ Guardiola mahnitet nga Broja
22:03 : 22/01/2022Sauthemptoni ndaloi marshin prej 12 fitoresh radhazi të Mançester Sitit. Në përfundim të kësaj sfide trajneri i kampionëve në fuqi, Pep Guardiola foli me elozhe për Armando Brojën.
“Ata mbrojtën mirë dhe janë të pabesueshëm në kundërsulm. Armando Broja dhe Adams janë shumë të fortë dhe është e vështirë t’i mbash, por ne ja dolëm.”- tha ai.


Paraqitjet e Armando Brojës po bëjnë që Premier Liga të flas për të.
 
Top