• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Automobilizmi

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
18,033
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Kjo quhet gare hit and runn,duhet të mos ndalosh çfardo që të dali përpara përfshi policinë trafikut etj.
Shpejtsia maximale në ktë qytet është 90 dhe minimal 30 në zona të banuara.
Fatkeqsisht përfundoj keq Shoferi nuk e kishte llogaritur që aty po bëheshin punime në rrugë.
Stockholm
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
55,592
Pikët
113
Kjo quhet gare hit and runn,duhet të mos ndalosh çfardo që të dali përpara përfshi policinë trafikut etj.
Shpejtsia maximale në ktë qytet është 90 dhe minimal 30 në zona të banuara.
Fatkeqsisht përfundoj keq Shoferi nuk e kishte llogaritur që aty po bëheshin punime në rrugë.
Stockholm
Ta kishe thy kaptinen NUK do me vinte ASPAK kec.
 
Top