• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Black friday

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
26,487
Pikët
113
Eshte cmenduri. I thashe njeres ketu te puna qe Christmas is about Jesus dhe Jesus me nje pale sandalle ecte. E kane kthyer ne feste komerciale. Njerezit harxhojne me shume se sa fitojne dhe mbyten me borxhe. Idiotesi
Po sic Kishim vitin e ri dhe merrnim lodra. Ketej e bejne per Xmas. E njejta gje eshte pak a shume.
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
7,107
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Po sic Kishim vitin e ri dhe merrnim lodra. Ketej e bejne per Xmas. E njejta gje eshte pak a shume.
Qarte qarte, thjeshte po themi qe njerezit e ekzagjerojne,kalojne ne strese te panevojshme, futen me borxhe,ndikohen nga te tjeret per te blere edhe gjera qe ndoshta nukni duhon por ta kem thote sepse e kane edhe te tjeret.
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
13,033
Pikët
113
Qarte qarte, thjeshte po themi qe njerezit e ekzagjerojne,kalojne ne strese te panevojshme, futen me borxhe,ndikohen nga te tjeret per te blere edhe gjera qe ndoshta nukni duhon por ta kem thote sepse e kane edhe te tjeret.
Do blesh ca shiba ti me ulje? :D po nxito se do rriten shpejt. :D
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
43,586
Pikët
113
Kam nevojë për një tv, por a do ndodhë gjatë black friday 🤷🏼‍♀️
Sugjeroj të blehen gjërat që janë të nevojshme 🙂
Do ma blesh nje tv oled lg
Se sdua te dukem materialist 🤪 🤷‍♂️
Domethene materaialist me karten time
domethene sdu me shes pordh lol
 
  • Haha
Reactions: DUA

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
10,141
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
E kam marre une nje si ai vjet 55 Polsh.
Ne fillim mezi mesohesh nga kualiteti 4K por ja vlen.
Une bera gabim se do duhej ta merrja 65 Polsh.
Sa per çmimin nuk eshte ne oferte, genjejne.😂
Po beja ca kerkime ne google per kete model dhe me doli qe cmimi ishte rreth 500 euro. Nderkohe qe Neptuni gjasme ka bo 40% skonto dhe e shet 650 mije leke. Jane super mashtrusa.
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
3,663
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Çupa & Çuna ``love````love``mqns te gjithe jeni zgjuar heret :)

Fillova shopping une `bam``bam``bam`

Rrobat i porosita mbreme tek Zalando. Besoj e pjesen me te madhe do i kthej pasi ti kem provuar. Duhet te pergatitem per pak rremuje neper shtepi me kartonat.

Sot porosita tek Mediamarkt: dua t´a perdor si USB te jashtme @Mandi @Clark @Poshnjari besoj se eshte e pershtatshme si mendoni ?
Ka review te mira - e dua thjesht per te shpetuar te dhenat, jo si zevendesues te diskut.
1637998420313.png

Per telefonin po mendoj te shes kete qe kam dhe mendova qe nje telefon i vogel do me pershtatej.

S´dua telefon te madh se aq e kam doren :)
@Clark mendoj te marr iphone 13 mini dhe per cmimin te luaj me hapesiren, por jam diku mes 256 dhe 500 GB.
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
6,473
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
S´dua telefon te madh se aq e kam doren :)
@Clark mendoj te marr iphone 13 mini dhe per cmimin te luaj me hapesiren, por jam diku mes 256 dhe 500 GB.
Vetem mini JO. Mere 13 sepse e ke yll, edhe per perfomance edhe per cilesi foto & co, dhe nuk eshte shume i madh.
 

O2

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,890
Pikët
113
Si perfundim smorra asgje edhe pse na duhen e pakta 2 celulare ngaqe ato qe kishin Jane prishur,thyer e nuk funksionojne me. Te imagjinosh nje cel e ndezim duke fut klecke perndryshe butonat nuk funksionojne.... Ndonja 2000 euro I kerkon dentisti ,I them tani me black Friday nuk do me besh ndonje ulje cmimi lol 😆
 
Top