• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare ju ka bere per te qeshur sot?

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
27,280
Pikët
113
Po shifja Tucker Carlson tani e vec kur permendi, eshte bere California si Ollbenia ne kohen e Enver Hoxha. 😃
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
45,779
Pikët
113
Po shifja Tucker Carlson tani e vec kur permendi, eshte bere California si Ollbenia ne kohen e Enver Hoxha. 😃
That mofo hates us

Ne kohen e hoxhes nuk kishim poop qyteteve apo drogaxhinj

apo bytheca haptazi
Apo njerez qe flinin rrugeve
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
27,280
Pikët
113
Handsome eshte akoma. Dhe smart. Me llogjike. Jo so keta shpiftesirat demokrate. Lol. Ka gruan me cancer me c’pashe.
 
Top