• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare ju ka bere pershtypje sot ?

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
6,966
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Hey :) le te rifillojm serisht ketu.
@shoku_tanku me ben Pershtypje me kritikon ne menyre jo te drejtperdrejte. Faleminderit shoku tanku per keto te mira.
 

Nutella

E ngrënshme !
Anëtar
Feb 29, 2020
Postime
2,661
Pikët
113
Kam nje oreks te papare per mandarina keto dite
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
12,100
Pikët
113
Me ka bere pershtypje sot, qe ka dy tema aktive "cfare ju ka bere pershtypje sot" .☺
 

Khaleesi

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
8,990
Pikët
113
Si dje me duket qe preva flokun lart supit (dhe si gjithmon u pendova). Sot vura re qe ka arritur posht belit/tek mesi. Kur nuk e lan shpesh flokun rritet me shpejt me duket. Kte here u rrit me shpejt se ever. Freaky.
Gjithashtu nje mendje po me thot ta pres prap shkurt se pertoj ta thaj tani ne dimer :oops:
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
3,734
Pikët
113
Ka gati gjithe diten qe me dridhet nje nerv siper qepalles se syrit.
😱
 
Top