• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare ju ka bere pershtypje sot ?

Linda

❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
9,359
Pikët
113
Kishte zën dashnore një kinez në Shqipëri dhe donte ti bënte dhuratë për 14 shkurt një palë sytjena.
Vete te dyqani dhe nuk dinte si t'i kërkonte shitses se dinte pak shqip, i thotë:
-Dua si ato dhurat të dashur dhe i tregon me gisht sytjenat
-Ça mase i do i thot shitsja
-Masa kush masa nuk kuptoj?
-Sa të mëdhaja i do 1, 2, 3...?
-Nuk di nuk kuptoj.
-I ka sa një shalqi i thot shitsja dhe ja demostron dhe me dorë.
-Jo shalqiri jo, më vogla më vogla.
-Sa një pjepër?
-Jo pjepri jo, më vogla më vogla
-Ëëë sa një domate i thot shitsja
-Jo domate jo, më vogla më vogla
-Epo sa një vezë atëhere
-Blavo të lumtë, sa një veza, veza skuqura. :ROFLMAO:
Sa një veza,veza skuqur -qesh- -qesh- -qesh-
Vjen kinezi dhe mëson shqipet se sa i duan masat e sytjenave për gratë🤣🤣🤣
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
42,824
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Motra solli macen tek shtepia ime dhe me duket kjo eshte arsyja qe po bejn numer dy gjitheandej...burri u nevrikos se e beren dhe tek bluza e tij e preferuar...filloj te laj karpetin qe ne 8 te mengjesit
 
Top