• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dhjete vendet me te bukura ne Planet qe na mahnisin ...

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,164
Pikët
113
PS.....komet mrena,
ul MBI = GUR.
Mish i PJEKUR ne HELL.
Raki SADE (apo te BOME vete nga VENDASIT) = Rrushi.
PRA....TOTAL PLANETARE TROJORE.
Mungote ene noi ...RRUSH e OMLE ne do ishte = PARAJSA VETE.
FAZITI.....ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 
Top