• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ditar: E veçanta e ditës së sotme 2020 ( 2019, 2018 ,2017, 2016,)

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,220
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
E veçantë e keqe...
Sa herë po bëj postime të këtilla po kam ditëtë këqija e me dhembje...

 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,220
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë

Buzeqeshje

waiting and hoping
Anëtar
Oct 3, 2010
Postime
7,538
Pikët
113
sot nuk eshte nje dite e vecante ....eshte nje dite si te gjith ditet e muajve te fundit. sot doktori fatkeqsisht me dha serisht nje lajm te keq por mua sme beri me pershtypje sepse...gjate ketyre muajve kam marr lajme shume me tronditese. kam marr lajme nga ato qe te ushetojn veshet koka e ste mbajne kembet. E cfare se nuk dha rezultat pfffff sja vlen me. por gjithsesi me vjen keq per veten..po po me vjen e dija veten shume te forte GABIM paskam qene vetem nje gjethe qe era e ka sakatuar duke e perplasur gjithandej. Por une do luftoj me ankthin friken stresin do i kaloj te gjitha. Plaga ime do zer vend e do me ther cdo dite amaa une duhet ta fsheh ate.........per vajzen time per tim shoq sepse ajo eshte edhe plaga e tij. sot truri im i eshte dorezuar fatit por neser une serisht do ngrihem serisht si cdo dite...
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,220
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
sot nuk eshte nje dite e vecante ....eshte nje dite si te gjith ditet e muajve te fundit. sot doktori fatkeqsisht me dha serisht nje lajm te keq por mua sme beri me pershtypje sepse...gjate ketyre muajve kam marr lajme shume me tronditese. kam marr lajme nga ato qe te ushetojn veshet koka e ste mbajne kembet. E cfare se nuk dha rezultat pfffff sja vlen me. por gjithsesi me vjen keq per veten..po po me vjen e dija veten shume te forte GABIM paskam qene vetem nje gjethe qe era e ka sakatuar duke e perplasur gjithandej. Por une do luftoj me ankthin friken stresin do i kaloj te gjitha. Plaga ime do zer vend e do me ther cdo dite amaa une duhet ta fsheh ate.........per vajzen time per tim shoq sepse ajo eshte edhe plaga e tij. sot truri im i eshte dorezuar fatit por neser une serisht do ngrihem serisht si cdo dite...
Një buzëqeshje me buzëqeshje për @buzëqeshje-n tonë!

buzëqeshej për buzëqeshjen - pige-med-en-charmerende-smil-tapet-28430_L.jpg


E dashur buzëqeshje ti do të jesh e fortë dhe përherë do të na falësh buzëqeshje, si ngahera!
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,220
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Mësova dhe një profesion të ri...

Në kuzhinë ... nuk qahem ... që i bie: sa për kuzhinë gruaja s'do të më duhej fare...

Kemi një piceri tonën dhe herë pas here kur djemtë kanë "zheg" nga puna, u ndihmoj. Ka 2 muaj që nuk kam ngrënë picë. Se si më erdhi: ma bëj një picë i thashë djalit.

Kur ai hapi brumin, m'u drejtua: kur po të shkruaj mesazhe po ma nxen kryet kur po bëj ndonjë gabim gramatikor ... hajde provoje picën një herë.

Fillova dhe vërtet doli shumë e shijshme ( gjë që kurrë gatesat e mia nuk më pëlqejnë )

002.JPG003.JPG004.JPG005.JPG006.JPG007.JPG009a.JPG010.JPG
 

Ghostrider

V.I.P
Anëtar
Jul 5, 2019
Postime
4,380
Pikët
113
Mësova dhe një profesion të ri...

Në kuzhinë ... nuk qahem ... që i bie: sa për kuzhinë gruaja s'do të më duhej fare...

Kemi një piceri tonën dhe herë pas here kur djemtë kanë "zheg" nga puna, u ndihmoj. Ka 2 muaj që nuk kam ngrënë picë. Se si më erdhi: ma bëj një picë i thashë djalit.

Kur ai hapi brumin, m'u drejtua: kur po të shkruaj mesazhe po ma nxen kryet kur po bëj ndonjë gabim gramatikor ... hajde provoje picën një herë.

Fillova dhe vërtet doli shumë e shijshme ( gjë që kurrë gatesat e mia nuk më pëlqejnë )

View attachment 47873View attachment 47874View attachment 47875View attachment 47876View attachment 47877View attachment 47878View attachment 47881View attachment 47882
Hallall! T beftë mirë bac!
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,220
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Urime bac !
E meritoni sepse jeni njeri i palodhshem per kulturen shqiptare, ju deshiroj suksese te pashtershme?
Të faleminderit, @Xhenet
Jam munduar në jetë për gjera të mira nuk e kam kursyer veten.
Kjo edhe më besafsoi natyrisht për të mirë, por edhe më preku pak e thashë me vete: " Më mirë të çmaojnë të "jashtmit/huajt" se tutë" ( ndonëse matjanët nuk janë as të jashtëm, as të huaj!
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,220
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Qe mos humbas kohen me kengen meqe ka imazh te Enverit.

Ti je enverist?
S'di si të them.
Unë e kam dashur dhe e dua Shqipërinë.
Shumë për këtë më quajnë edhe enverist. Nëse është se pse e do Shqipërinë je enverist ...
Kjo më bën nder!

Shqipëri të qofsha falë,
të kam nënë e më ke djalë!
 

Jack

Welcome autumn ...
Banned
Anëtar
Sep 1, 2013
Postime
2,405
Pikët
113
Vendndodhja
Bayswater, London
S'di si të them.
Unë e kam dashur dhe e dua Shqipërinë.
Shumë për këtë më quajnë edhe enverist. Nëse është se pse e do Shqipërinë je enverist ...
Kjo më bën nder!

Shqipëri të qofsha falë,
të kam nënë e më ke djalë!
Shqiperia ska qene e enverit , sdo jet as e ketyre këlyshëve qe po zaptojnë gjithcka .
Ti Shqipërinë e do se je Shqiptar ????
 
Top