• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dosja e imamëve

ciarli

Super Anëtar
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
665
Pikët
43
keshtu bejne gjithnja pabesimtaret kur i vret Zoti!
deri ne kohen e Nuhut a.s zoti nuk u jepte llogari njerezve kur i vriste por pas ketij profeti, ai filloi ti vriste, me njeri tjetrin si gjithnje, me paralajmerim duke mos u lene asnje rrugedalje!
 
Top