• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dua ndihmen tuaj...

Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
11,809
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Gladiola
- I bere Update.... nuk punon
- E fike/ndeze.... nuk punon
- Perdore kombinime butonash.... nuk punon
Zgjidhje extreme dhe definitive:
- Perdor C4: Jo tastierat ore, por explosive C4 = (cyclonite ose cyclotrimethylene tirinitramine) qe ta plasi fare dhe t'ja nxjerri telat n'dill.... -qesh- -qesh--qesh--hug-
 

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 13, 2010
Postime
3,591
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Gladiola
- I bere Update.... nuk punon
- E fike/ndeze.... nuk punon
- Perdore kombinime butonash.... nuk punon
Zgjidhje extreme dhe definitive:
- Perdor C4: Jo tastierat ore, por explosive C4 = (cyclonite ose cyclotrimethylene tirinitramine) qe ta plasi fare dhe t'ja nxjerri telat n'dill.... -qesh- -qesh--qesh--hug-
...hahaha,po pastaj ku te te lexoj ty & friends une...dashke te luaj nga mente fare ,shyqyr qe kam kete e heq mendjen nga prapesite qe me prodhon i gjori tru...
 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
6,426
Pikët
113
Prit o kepo , se nuk i pashe mire... a eshte ndonjera e hajrit apo te behem me partine republikane une?🤣🤣
 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
6,426
Pikët
113
Qenka njera e veshur me meshine🤣
Ajo po me pelqen , po nuk i paska ngritur 2 gishtat lart🤣🤣
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
64,154
Pikët
113
Prit o kepo , se nuk i pashe mire... a eshte ndonjera e hajrit apo te behem me partine republikane une?🤣🤣
Ka ka edhe të hajrit, atë bionden me pellush (e dyta djathtas) do ta vëm sekretare ose kryetare seksioni. 😜
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
55,592
Pikët
113
Kush covjece e ka kqyrur kete domaci film?
Perse pyetja!!!
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq gjithashtu foli për të. Atij i pëlqeu filmi, por ishte torturues për ta parë.

Unë mendoj se është e rëndësishme për njerëzit tanë sepse më në fund dikujt i shkoi mendja të bënte një film në lidhje me vendin ku serbët pësuan vuajtjet më të mëdha në historinë e tyre. Shteti e mbështeti krijimin (EDHE) ishte iniciativa ime e hapur.
Vuciq kyna.

PS.....pa kqyrur nje film me stari.

Deklaratat e Tuđman Unë jam i lumtur që gruaja ime nuk është Çifute ose Serbe" (Prill 1990) ishin pa dyshim kundërproduktive për reputacionin ndërkombëtar të Kroacisë së pavarur.

PS-2

Marrëdhëniet midis Kroacisë dhe Izraelit.

Në Prill 1992, Izraeli njohu pavarësinë e Kroacisë, por të dy vendet nuk krijuan marrëdhënie të plota diplomatike deri në 1997.

Dalim tek TRESHI....me duket NEVE apo dhe kta me plisa mbi VESHE,nuk kane dorezuar asnji jude!!!!

Shyqyr ce u kujtuna.

Hvala.
 
Top