• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dua te jem mes jush!

Status
Temë e mbyllur.

Helena

☆✬◦°˚°◦. ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ .◦°˚°◦✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
21,329
Pikët
113
Cfare tjeter deshe ti Alfonso se qe do te jesh mes nesh e morem vesh edhe pse spo ndukesh askund?!
 

Alfredoja

😀
Anëtar
Jan 11, 2021
Postime
408
Pikët
63
Mire se erdhe!
Nuk e di pse, po ti me kujton njerin nga fshati matan.
Edhe ai, si puna jote, hipi ne maj te kodres dhe bertiste "Dua bythe". I keshte hipur per bythe shejtani e bridh tutje e kerko bythe.
I keshte vajtur mendja, si tia bejme. Keshte gjetur andej poshte nga fusha nje bythe masandaj dhe e solli ne fshat. Mazalla sa i pelqente bytha. E nxerrte xhiro, qe ta shekonim ne, qe medemek, ja ca bythe kam gjetur une. Deri sa i dolli meraku ate pune bente.

Mire se erdhe! Apo te thashe njehere?
Hahaha.....O Demo, me kete historine e atij nga fshati matane sikur e dhjeve. Efhe gabim mund ta kem po mua ashtu me duket,. Dhe e di pse ? Se ndonje edhe mund ta keqkuptoje, prandaj po them.
Nejse, faleminderit per miresepritjen
 

Alfredoja

😀
Anëtar
Jan 11, 2021
Postime
408
Pikët
63
Edhe në të donim këtu mes nesh 😜 mirë bere qe erdhe pra 😝
Kalofsh bukur këtu..
Nje këshill mos e mer kaq serio situatën këtu se shumë të rinjve kshu kan ardh e kan shku nga atack zemre e nerve 😂


Sna the gje tjetër për veten.. Psh sa vjeç je, ca punon, sa parë ke ne konto 😂, je I martuar, sa fëmijë ke, ku jeton, po ku ke lindur, shkollimi juaj dhe mundësish edhe nr e këmbës 😜 ( shaka) KLM KTU

Qyqja.. Antare I vjeter qenka hahahha..
Sa shum pytje ...do u pergjigjem nji nga nji se s'i mbaj mend te gjjtha .
Po e filloj nga fundi, nr. Kembes 47. Sa per parate ne konto ka kohe qe me kerkojne te paguaj kredine, por ju lutem mos tregoni qe jam ketu

Hahaha... faleminderit per miresepritjen e ngroht
 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
5,414
Pikët
113
Je i miresepritur... ketu jemi te gjithe mireseprites.... edhe kur nuk duam te miresepresim🤣
 
Status
Temë e mbyllur.
Top