• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

E drejta e autorit ne Shqiperi

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
53,446
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
U lejohej atehere se nuk ishte ne OKB, nuk u njihej flamuri, aq sa anijet e tyre udhetonin me flamur shqiptar.
Ta kam fjalen te pamundesia per te qene inovative i ka detyruar te gjejne rruge alternative duke kopluar cdo gje nga perndimi.
 
Top