• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

E veçanta e ditës së sotme (ditar 2019, 2018 ,2017, ...2016,)

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
12,044
Pikët
113
9 Nentor 2020 mbusha 23 vjet ne Kanada dhe po i mburresha vajzes de dyte se cfare sakrifice bera qe t’i sillja në Kanada. Imagjinoje sidomos tani në COVID time se cfare mund të bënit aty në Shqiperi. Mos harroni se po të kishim ndenjur aty, qe të dyjave vajzat do t’ju kishin rrembyer per në Italy.....

Her replay: yeah yeah viva Justin Trudeau for paying us at this time. I love him 😍

Me: What, viva Justin Trudeau?!
....without me you wouldn’t be here, so first viva mami and of course viva to Trudeau’s magical touch ...

- Oh you?! Pfffff you have done nothing nothing nothing.....

Per 18 dite u divorcova nga vajza! Literally doja të mos I flisja me kurre. Aq me lendoi në shpirt. Po a divorcohen dot femijet? Kurre. Today she was crawling back for some important advise. What a nasty kids!

Sot 27 nentor 2020, pas vetem 18 diteve, I am the best mother ever (!)51E2ADAE-A3B7-4481-9E4B-E5F0583AD003.jpeg
 
Last edited:
Top