• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 10

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   18,019
  • Rezultati i reagimit
   8,511
  • Pikët
   113
 • 9

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   45,779
  • Rezultati i reagimit
   13,998
  • Pikët
   113
 • 9

  Petrit Kola

  PERANDOR
  • Postime
   10,178
  • Rezultati i reagimit
   6,474
  • Pikët
   113
 • 4

  shoku_tanku

  O Sali o hero gjith shqipria ty te do From ne vithen e peles se hazdisur
  • Postime
   37,605
  • Rezultati i reagimit
   22,223
  • Pikët
   113
 • 4

  iDeA

  DiNaMiKe From BLITZKRIEG
  • Postime
   4,297
  • Rezultati i reagimit
   11,090
  • Pikët
   113
 • 3

  uj me gaz

  :)
  • Postime
   13,093
  • Rezultati i reagimit
   3,342
  • Pikët
   113
 • 2

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🇦🇱
  • Postime
   52,047
  • Rezultati i reagimit
   29,746
  • Pikët
   113
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   12,592
  • Rezultati i reagimit
   13,114
  • Pikët
   113
 • 1

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   8,683
  • Rezultati i reagimit
   6,636
  • Pikët
   113
 • 1

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   18,647
  • Rezultati i reagimit
   14,858
  • Pikët
   113
 • Top