• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 6

  ZET

  Cursum Perficio
  • Postime
   11,872
  • Rezultati i reagimit
   4,983
  • Pikët
   113
 • 2

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   61,352
  • Rezultati i reagimit
   14,293
  • Pikët
   113
 • 2

  Baptist

  Restaurator Orbis From Dardania Parva
  • Postime
   4,247
  • Rezultati i reagimit
   1,297
  • Pikët
   113
 • 2

  Kontinenti

  V.I.P
  • Postime
   5,347
  • Rezultati i reagimit
   6,783
  • Pikët
   113
 • 2

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   18,647
  • Rezultati i reagimit
   14,859
  • Pikët
   113
 • 2

  John

  V.I.P
  • Postime
   2,854
  • Rezultati i reagimit
   3,130
  • Pikët
   113
 • 1

  Pirati

  makeyourday and myday holiday !
  • Postime
   15,357
  • Rezultati i reagimit
   7,225
  • Pikët
   113
 • 1

  TerraN

  incognito From ANTAHKARANA
  • Postime
   2,251
  • Rezultati i reagimit
   523
  • Pikët
   113
 • 1

  Hylltar

  Pagan Warrior From Në Fushat e Elyses
  • Postime
   1,052
  • Rezultati i reagimit
   755
  • Pikët
   113
 • 1

  Pjer Thomas

  V.I.P
  • Postime
   6,416
  • Rezultati i reagimit
   2,516
  • Pikët
   113
 • 1

  ricky_ch

  *************
  • Postime
   1,108
  • Rezultati i reagimit
   697
  • Pikët
   113
 • 1

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   18,019
  • Rezultati i reagimit
   8,511
  • Pikët
   113
 • 1

  Rrjeti

  • Postime
   1,934
  • Rezultati i reagimit
   2,515
  • Pikët
   113
 • 1

  Iluzionisti

  V.I.P
  • Postime
   2,467
  • Rezultati i reagimit
   1,596
  • Pikët
   113
 • 1

  Pablo

  Pablito
  • Postime
   7,182
  • Rezultati i reagimit
   10,666
  • Pikët
   113
 • Top