• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ertugruli

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
3,169
Pikët
113
Kam pare pak seriale nga ''Ertugul'' dhe vete brenda Fisit kishte Hijena qe sillnin turbullira mes njerzve.
Serial nqs e krahason me ''sulltani i madherishem'' ertugul mbronte bashkesin e vet kurse ''sulltani i madherishem '' ishte pushtues.

Ertuguli skishte Harem , thjesht nje prijes qe here pas here sulmohej nga njerzit e vet per Fron.
 
Top