• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

FC BAYERN MÜNCHEN

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
7,979
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
✍ Deri sonte ishte Barcelona 2009 e Pep Guardiola...

... sonte është edhe Bayern Munich i Hansi Flick!!!

🏆🏆🏆🏆🏆🏆🤍❤ Mjafton goli i Pavard për trofeun e gjashtë brenda 1 sezoni. Champions, Superkupë Europe, Bundesliga, Kupë Gjermanie, Superkupë Gjermanie dhe Botëror Klubesh

ASKUSH SI BARCELONA DHE BAYERN NË HISTORI


FB_IMG_1613088679609.jpg
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,108
Pikët
113
Bayern Munich i rrëmben objektivin kryesor Milanit dhe “boshatis” Bundesligën, mbrojtësi francez ka firmosur me bavarezët

Lajmi është konfirmuar nga drejtori sportiv,Hasan Salihamidzic i cili zbuloi për Bild se ai tashmë kishte arritur një marrëveshje me mbrojtësin që aktivizohet me Leipzig
Featured image of article: Bayern Munich i rrëmben objektivin kryesor Milanit dhe “boshatis” Bundesligën, mbrojtësi francez ka firmosur me bavarezët
Dayot Upamecano
12 Shkurt, 2021 22:48
GJERMANI-Dayot Upamecano do të jetë futbollisti më i ri i Bayern Munich duke filluar nga sezoni 2021-2022. Lajmi është konfirmuar nga drejtori sportiv,Hasan Salihamidzic i cili zbuloi për Bild se ai tashmë kishte arritur një marrëveshje me mbrojtësin që aktivizohet me Leipzig.
“Unë mund të konfirmoj që Upamecano do të luajë te Bayern Munchen. Diskutime intensive për shumë muaj. Në fund të këtij procesi të gjatë, lojtari, familja e tij dhe agjentët janë të bindur se Bayern Munich është klubi i duhur për të vazhduar karrierën e tij.”
Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Bayern Munich, sipas të përditshmes gjermane, do të paguajë klauzolën e kontratës së mbrojtësit francez ku do të paguajë 42.5 milion euro dhe kështu mposhti konkurrencën e ashpër. Kujtojmë që Upamecano muajt e fundit ishte lidhur edhe me Milanin.
E.Ç (Dosja.al)
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,108
Pikët
113
Ashtu mendon ti,ata thjesht po ruajne fuqite.Fitorja fitore mbetet si me nje gol edhe me shtate gola.
Skane fuqi me pjerdh, jo me bo gola,

Ai Sane-ja, sikur e fusin me zot me lujt,

Shyqyr qe kane Nojer, Kimikun, Myler dhe Leven,..
 
Top