• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

FC BAYERN MÜNCHEN

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,105
Pikët
113
E mire mire, ja se filloj sezoni ri futbollistik dhe e shofim kush do jet me i sakte 😜

Sot luan Chelsea - Arsenal

Une them fiton Chelsea, jep parashikimin tend tani ti mjeshter 😂
Kam ndeshje te tjera per te pa sot,

Sme cohet hic per kete ndeshje,..:p

Gjithsesi Arsenali eshte sh me dobet se Chelsea.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,105
Pikët
113
@SystemA ,

Ca mendimi ke per kete?

Apo per 22-she?


Bayern Munich zyrtarizon lëvizjen e Sabitzer, erdhi nga Leipzigu…

Lëvizja e mesfushorit nga RB Leipzig te bavarezët ka përfunduar. Lojtari i kombëtares austriake ka nënshkruar një kontratë deri në vitin 2025 me kampionët e Gjermanisë
Featured image of article: Bayern Munich zyrtarizon lëvizjen e Sabitzer, erdhi nga Leipzigu…

30 Gusht, 2021 20:38 Përditësuar: 20:39
GJERMANI – Tani është zyrtare. Marcel Sabitzer ka kaluar te FC Bayern. Saga e transferimit të tij ka marrë fund. Austriaku i ka dhënë lamtumirën RB Leipzigut. Lajmi është bërë i ditur këtë të hënë nga të dy klubet.
Mesfushori ka nënshkruar një kontratë deri në vitin 2025. Tarifa duhet të jetë rreth 15 milionë euro. Te Bayern Munich, Sabitzerit i jepet fanella me numrin 18.
“Marcel Sabitzer ka gjithçka që i duhet një lojtari për FC Bayern. Atij nuk do t’i duhet shumë kohë për t’u mësuar, sepse ai tashmë është shumë i njohur me filozofinë e trajnerit tonë Julian Nagelsmann,”- tha Oliver Kahn, administratori i FC Bayern.
Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

B.T (Dosja.al)
 
Last edited:

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,351
Pikët
113
@SystemA ,

Ca mendimi ke per kete?

Apo per 22-she?


Bayern Munich zyrtarizon lëvizjen e Sabitzer, erdhi nga Leipzigu…

Lëvizja e mesfushorit nga RB Leipzig te bavarezët ka përfunduar. Lojtari i kombëtares austriake ka nënshkruar një kontratë deri në vitin 2025 me kampionët e Gjermanisë
Featured image of article: Bayern Munich zyrtarizon lëvizjen e Sabitzer, erdhi nga Leipzigu…

30 Gusht, 2021 20:38 Përditësuar: 20:39
GJERMANI – Tani është zyrtare. Marcel Sabitzer ka kaluar te FC Bayern. Saga e transferimit të tij ka marrë fund. Austriaku i ka dhënë lamtumirën RB Leipzigut. Lajmi është bërë i ditur këtë të hënë nga të dy klubet.
Mesfushori ka nënshkruar një kontratë deri në vitin 2025. Tarifa duhet të jetë rreth 15 milionë euro. Te Bayern Munich, Sabitzerit i jepet fanella me numrin 18.
“Marcel Sabitzer ka gjithçka që i duhet një lojtari për FC Bayern. Atij nuk do t’i duhet shumë kohë për t’u mësuar, sepse ai tashmë është shumë i njohur me filozofinë e trajnerit tonë Julian Nagelsmann,”- tha Oliver Kahn, administratori i FC Bayern.
Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

B.T (Dosja.al)
Lojtar qe bo cdo pozicion.
Ja ka mor doren Bayern....konkurrencen e NGORDH.
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
7,979
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
E kapi edhe lire 15 milion,

Po kapi edhe Haland, athere, bohet njesh fare,..

P.s

Kete sikur donte me e marr Millankat e baqit?
Shume e padrejte! Leipsig vjet ishte ekipi me i forte qe konkuronte Bayern Munchen. Bayern sivjet i mer trainerin, kapitenin, dhe qendermbrojtesin me te mire. Politike leshi. Do luftoj per titull me veten e vet Bayerni. Klub monoton. Bayerni duhet ti le ekipet Gjermane te jene sa me konkurues ne BundesLiga, dhe merkaton ta bej ne Angli, Spanje, Itali, France po pati bythe.

Ne si tifoza te Bayern dhe te Gjermanise duam Champions League. Kampionate gjerman sna duhen sepse jemi 20 kampioanate para nga ndjekesi me i afert.
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
10,136
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Shume e padrejte! Leipsig vjet ishte ekipi me i forte qe konkuronte Bayern Munchen. Bayern sivjet i mer trainerin, kapitenin, dhe qendermbrojtesin me te mire. Politike leshi. Do luftoj per titull me veten e vet Bayerni. Klub monoton. Bayerni duhet ti le ekipet Gjermane te jene sa me konkurues ne BundesLiga, dhe merkaton ta bej ne Angli, Spanje, Itali, France po pati bythe.

Ne si tifoza te Bayern dhe te Gjermanise duam Champions League. Kampionate gjerman sna duhen sepse jemi 20 kampioanate para nga ndjekesi me i afert.
Pse habitesh ti. Ekipet gjermane gjithmone si ekipe satelite te Bayernit kane qene. Lewandowskin e moren pa leke, Goretzka pa leke e tjeret per shuma tvogla.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,351
Pikët
113
14.45-16.10 me..................


-qesh--qesh--qesh--qesh--qesh--qesh--qesh--qesh-

Maoist dhe revolucionar Pali...lol.

JA cfare LOJTARESH ka pasur Bayern.

TCHYSS.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,105
Pikët
113

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,351
Pikët
113
NUK kane ci bojne.
Sipas meje....IDIOT mashkull.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,351
Pikët
113
Spanja eshte keq me zhutri,

Kane fillu me mbledh gjobat me te gjithe,..

Prit kur ti turren Anqelotit dhe Guardioles..
I akuzuari e zbatoje denimin perkates....punoi 30 ore(sociale) FALAS+pagoi dhe gjoben perkatese.
Pastaj boni paqe me amoren,
oder....
Kurz nach dem Streit versöhnte sich das Paar und heiratete im Juni 2017 in Las Vegas, Flitterwochen auf den Bahamas folgten. Beide leben heute gemeinsam und glücklich in München.

Bayern NUK ben komentime(dhe ben SHUME MIRE).

PS....dhe qahen femrat.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,105
Pikët
113
I akuzuari e zbatoje denimin perkates....punoi 30 ore(sociale) FALAS+pagoi dhe gjoben perkatese.
Pastaj boni paqe me amoren,
oder....
Kurz nach dem Streit versöhnte sich das Paar und heiratete im Juni 2017 in Las Vegas, Flitterwochen auf den Bahamas folgten. Beide leben heute gemeinsam und glücklich in München.

Bayern NUK ben komentime(dhe ben SHUME MIRE).

PS....dhe qahen femrat.
Kshu o puna e femrave, dun vec ar dhe dru dekorativ, ka thon CenLaku,..lol
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,105
Pikët
113
Broxha, sot bwri gollen e pare ne Premier Leage, dhe i dha fitoren Southampon-it,..

Rendesi ka qe filloj, me kohe do behet i rendesishem ne Premier Leage
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,105
Pikët
113
Top