• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 39

  doganieri

  V.I.P
  • Postime
   32,180
  • Rezultati i reagimit
   14,027
  • Pikët
   113
 • 32

  Clark

  Kent From Krypton
  • Postime
   6,623
  • Rezultati i reagimit
   4,504
  • Pikët
   113
 • 24

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   60,567
  • Rezultati i reagimit
   13,587
  • Pikët
   113
 • 12

  shoku_tanku

  • Postime
   36,648
  • Rezultati i reagimit
   21,141
  • Pikët
   113
 • 8

  drague

  V.I.P
  • Postime
   33,122
  • Rezultati i reagimit
   10,787
  • Pikët
   113
 • 3

  Prishtinasi

  V.I.P
  • Postime
   3,752
  • Rezultati i reagimit
   1,806
  • Pikët
   113
 • 2

  Buzeqeshje

  E Bekuar
  • Postime
   9,481
  • Rezultati i reagimit
   11,543
  • Pikët
   113
 • 1

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   32,443
  • Rezultati i reagimit
   23,760
  • Pikët
   113
 • 1

  Venom

  Chill From Albania
  • Postime
   10,154
  • Rezultati i reagimit
   6,618
  • Pikët
   113
 • Top