• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Festime

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
15,467
Pikët
113
Le te sjellim ketu tavolinat/pergatitjet tona te gezimeve e te celebrimeve
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
6,132
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
E kujtoj ende sot ... ate dite kur te kontaktova ne PV @Leaf, qe kisha ftuar koleget e punes ne shtepi. Doja te beja embelsire.
Ti qe me keshilloje e me ndihmove. ``love``S´do e harroj - gjera te vogla, detaje, por qe falin shume shume dashuri.

Te adhuroj shume shume dhe je nje Model per ne te rejat. Faleminderit qe i ndan me ne, sepse na duhen disa shembuj te shendetshem.

Te perqafoj fort.
 
Top