• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Baptist

Restaurator Orbis
Staff member
Anëtar
Jul 24, 2011
Postime
4,246
Pikët
113
Vendndodhja
Dardania Parva
Nje kete dokumentarin po e shikoja sot ne mengjes ...
 

Viking

“Ju flisni pas shpine,kur unë kthej kokën heshtni”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,444
Pikët
113
Mbetet për tu parë nga kasti duket Interesant sidomos mbas serialit të kësaj Shahistes që sapo kam parë.
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
27,280
Pikët
113
Po keshtu e do Rama me Veline ate vend: koloni idiotesh dhe analfabetesh. Shyqyr zotit, ky Mariusi e nxjerr idiotesione e atij vendit ne shesh.... nuk e maskon dhe as e zbukuron.
Po pse Rama e Veliaj ja kane fajin atij loserit ??! Shume Film I dobet, qesharake amatoresk. Sorry. Nuk shifej.
 

Erdhi Dimri

me ortekë
Anëtar
Sep 9, 2017
Postime
2,423
Pikët
113
Vendndodhja
Upstate NY
Po pse Rama e Veliaj ja kane fajin atij loserit ??! Shume Film I dobet, qesharake amatoresk. Sorry. Nuk shifej.
Di ndonje shok te Rames ti qe nuk eshte idiot dhe analfabet?

Ashtu pra i ke te gjithe, qe nga fshesaxia e selise e gjer te ministrat: kokrra qorrash e plagjiatesh (rrine aty sa per te ngritur doren per te votuar vendimet e Fyhrerit).

Kur inkopetentet i ke ministra e drejtore, normale nuk eshte qe te plase budallalleku sheshit?
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
45,779
Pikët
113
The Power of the Dog.
Vetem qe eshte shume i ngadalte, aq i ngadalte sa me beri me fol me vete.
Por e rekomandoj!! ❤

E kam pare unek ete
Shume i bukur

the whistle lol
E kuptova filmin para se te mbaronte
Por se prisja te ishte gay ai ajtori kryesor lol


edhe pse me habiti qe fliste shume per ate”mesuesin” e tij kaq shume te shoket e tij lol se pastaj me vone u kuptua lol
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
27,280
Pikët
113
E kam pare unek ete
Shume i bukur

the whistle lol
E kuptova filmin para se te mbaronte
Por se prisja te ishte gay ai ajtori kryesor lol


edhe pse me habiti qe fliste shume per ate”mesuesin” e tij kaq shume te shoket e tij lol se pastaj me vone u kuptua lol
Y something happened? I paskam misssed 🤪 Dhe une nja 3 here e fillova dhe me zinte gjumi. Nuk e kuptova mire me thene te drejten kuptimin. Lol. Mbasi @YOKO ma shpjegon me 2 fjale meqe e paska pare. @YOKO??
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
35,235
Pikët
113
Omg une kujtova se vdiq ai ngaqe u plagos or whatever, 😃 e paskam pa me nje sy hap lol
Pete, ishte ne shkolle mjekesie. Ngaqe donte me ja heq qafe mamase Philin, shkoi e preu nje sample te infektuar me anthrax nga nje lope dhe e perziu ne litarin qe po bente Phil dhurate per te.
Se Phil me personalitetin e tij dominues po e depresiononte Rozen e po e shtynte drejt alkolit.
Une e parashikova qe do flinin bashke, por jo ta vriste/helmonte. 😱
Edhe kush, ai cun mami.
Perfundimisht ja vlejti ai ankth 2 sahatç! 😍
 
Top