• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
26,689
Pikët
113
Kush e ka pa ate -squid games ne Netflix??! Ka gjjthe ket kohe number 1 🙄 une shoh ato previews dhe sme behet qe sme behet Ta shoh . Keto Asians sma mbushin syrin per filma.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
51,334
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Kemi ndonje sygjerim per Action film sonte ?
 
Top