• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

kreksi

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2012
Postime
4,003
Pikët
113
Vendndodhja
France.
Si te mos me kujtohet kjo heroin agjent Skylli ..me Gjilan Anderson...ne Dosjet e panjohura...?
Screenshot_20211020-210713_Chrome.jpg
 

Juno

X-file
Anëtar
Oct 11, 2018
Postime
4,956
Pikët
113
Vendndodhja
Space
A ka njeri HBO?
Si eshte gama dhe cilesia e filmave krahasuar me netflix?
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
12,802
Pikët
113
Fillova te shikoj kete, good so far. I am guessing things will get creepier lol.

 
Top