• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,422
Pikët
113
Vendndodhja
A te pelqej Mandi?
Shume film i bukur. Me shume kishte te bente me ceshtjen e nderit ne familje. Dhe i shkoj deri ne fund.
Ps: Nuk e di ne ka dale andej nga ju ne cinema ?
Por ja vlen ta shikosh. 😊
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
26,689
Pikët
113
Per t’qinden here - as good as it gets, ( Netflix) po e shifja me cunin dje. @YOKO me pyeti cuni ; how come this movie hasn’t been canceled yet??! 😃🤓
 

Delirium Mind

Ne endrrat e mia djelli me ngroh faqet
Anëtar
Sep 1, 2013
Postime
3,874
Pikët
113
Vendndodhja
Candy Mountain 🍭
ONDE.jpg

Jo dhe aq keq dhe pse tentonte te kthehej ne humoristike ne disa pjese...
Urrejtja me terhoqi vemendjen... me beri kurioze per ta vazhduar.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,567
Pikët
113

PS.....Dieses FILM ist nicht geeignet für....
Kinder,
Jugendliche,
oder
empifndsame Zuschauer aPO = KQYRES sensibel(si KAFSHET me flamur-Shenimi IM).

FAZITI i FILMIT.....

Nuk është vetëm një studim i një njeriu, por portretizon edhe....
situatën e një vendi që po humb gjithnjë e më shumë.....
vlerat e tij tradicionale si.....
shpirti i komunitetit dhe....
miqësia.
Vendi dhe si rrjedhim edhe toka aPO TRUALLI tregon....
Dogman është një zonë e zymtë,
pothuajse kurrë me diell dhe e dënuar,
në të cilën në fund.....
secili lufton vetëm për veten e tij.
HUMNERE në të cilën ==================
QENTE duken shumë më njerëzore(dhe JANE) se pronarët e tyre apo speciet me dy këmbë.

Notn e MIR.
 
Last edited:

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
34,568
Pikët
113
Akoma s’e kam pare The French Dispatch. 😟
Wes Anderson eshte bere regjizori Im I preferuar. 😍


 
Top