• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit qe keni pare, apo do shikoni.

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,345
Pikët
113
fillova tu pa ket....
Fillimi...............tipik IDIOT made in usa movie.Kjo cuca shpetoi,bacnat u vrane.
Hajde mo quhet....masanej kur filloi me gjimu...MOCEN thashe....kshu IDIOTESIRASH do vreje veda -qesh--qesh--qesh--qesh-
FAZITI.....billig film apo Spartaku na ISHTE dikur.
netflix....platforme per DEBILE/A.
PS....se keni pa akoma ju...LASKURIQIN.
Hajde shnet MUA.
 
Top